Kończy się czas Bożego Narodzenia, czas świętowania. Nowy Rok wnosi nowe projekty, plany, postanowienia. Jesteśmy o rok starsi, mądrzejsi w doświadczenia, odważniejsi w podejmowaniu wyzwań, niektórzy silniejsi inni może ubożsi w siły. Wielu z nas powraca do dotychczasowego BIEGU ŻYCIA wzdychając, kiedy będą kolejne święta…

 

CIĄGLE W DRODZE

Dla mnie nowy rok otwiera intensywny czas głoszenia Dobrej Nowiny o Powołaniu. Dużo podróżuję, czasami także pendolino. Wtedy z radością wybieram wagon 7 – strefę ciszy. Przez kilka godzin mogę pobyć sama ze sobą, swoimi myślami; z Bogiem, otulając modlitwą osoby, do których jadę z posługą głoszenia; popracować przygotowując kolejne spotkania czy artykuły. Nikt mi nie zakłóca wewnętrznego rytmu rozmowami przez telefon czy głośnymi dyskusjami z sąsiadem podróży.

 

WSPÓŁCZESNA TĘSKNOTA

Strefa ciszy… Jesteśmy medialnie tak zaśmieceni monologami informacji, że człowiek zaczyna tworzyć STREFY CISZY nie tylko w pociągach. Coraz popularniejsze są wyjazdy, na które nie zabiera się komórek, iPadów czy komputerów. Otwierane kawiarnie bez WIFI nabierają popularności. Współczesny człowiek zaczyna tęsknić za CISZĄ, ciszą serca. Pragnie usłyszeć siebie i usłyszeć drugiego, pragnie spotkać się.

 

JAK USŁYSZEĆ SIEBIE?

Jednak nie wystarczy, aby zamilkło to, co jest wokół nas, abyśmy umieli USŁYSZEĆ CISZĘ. Wiele osób tęskni za ciszą a jednocześnie się jej boi, bo wtedy słyszą krzyk własnego wnętrza, ból istnienia. Nie potrafią spotkać się ze sobą, choć bardzo tego pragną. Jak bezpiecznie zbliżać się do siebie w ciszy?

 

INNA STREFA CISZY

Jest taka STREFA CISZY, która nie jest jedynie brakiem hałasu, dźwięków, słów. Jest to Strefa Ciszy promieniująca Obecnością! Jeśli chcesz usłyszeć siebie pozostając bezgranicznie przyjętym w miłości poszukaj w Twojej okolicy kościoła w którym jest Adoracja Najświętszego Sakramentu. W obecności Jezusa możesz bezpiecznie zasłuchać się w pragnienia, tęsknoty, zranienia, lęki obecne w Twoim sercu. On słucha Cię z niesamowitą wręcz uwagą, pomaga przyjmować to, co trudne, uwalnia, leczy, inspiruje, regeneruje Twe serce i wypełnia swoją miłością!

 

 

 

JAKOŚĆ ŻYCIA

Po wspólnej podróży z Jezusem w Jego adoracyjnej „Strefie Ciszy” zobaczysz, że zmienia się JAKOŚĆ Twojego życia. Inaczej wchodzisz w kontakt z Bogiem, samym sobą, drugim człowiekiem. Spotykasz się, trwasz w obecności, a nie  jedynie przechodzisz obok… Spotkanie i kontakt są możliwe dzięki wysłuchanej ciszy!