W Radomiu nigdy wcześniej nie byłam, a jesli już to tylko przejazem. Dlatego z wielką radością przyjęłam zaproszenie Dominiki Brdak i Klaudii Miskiewicz, dwóch wspaniałych młodych kobiet, które są inspitatorkami  spotkańz cylku “Całkiem inna – kobieta w blasku Stwórcy”.

Spotkanie rozpoczęło sie od pogawędek przy kawie i herbacie, gdzie Panie mogły się lepiej wzajemnie poznać. W międzyczasie zamieniłam kila słów z sypmatyczną redaktorką radomskiego Gościa Niedzielnego, Martą Deką. Z nią rozmawiałysmy o tym, dlaczego Kobieta jest marzeniem Boga.

Potem wszystkie przeszłyśmy do Kaplicy, gdzie opiekun Duszpasterstwa Akademickiego ks. Mariusz Wilk poprowadził piekną Adorację Najświętrzego Sakramentu. Medytowałyśmy wspólnie obecność kobiet pod krzyżem Jezusa. Adoracja zakończyła się błogosławieństwem każdej uczestniczki.

Następnie przeszłysmy do sali na spotkanie. Byłam mile zaskoczona ilością dziewcząt i pań przybyłych. Było ich ponad 100. Uważne, zasłuchane, wrażliwe. Jednym słowiem Piekne, bo już nasyciły sie pieknem Jezusa na Adoracji!

Mi pozostało jedynie dopomóc im to sobie uświadomić :)! Poniżej jest nagranie ze spotkania. Jeśli masz chwilę czasu, zapraszam do odsłuchania.

 

Po konferencji był jeszcze czas na osobiste spotkania, pamiątkowe zdjęcia, możliwość zakupienia audiobooka i książki, które mogą pomagać w zaprzyjaźnieniu się z Maryją i odkrywaniu darów kobiecej tożsamości.

Serdecznie DZIĘKUJĘ Dominice, Klaudii, ks. Mariuszowi  i każdej z przybyłych Pań za serdeczną obecność i wszelkie dobro! Jesli chcecie poczuć klimat tego spotkania zapraszam do fotogalerii.

Zdjęcia udostępnione są autorstwa p. Marty Deki GN.