Propozycje wydawnicze

Serdecznie zapraszamy do księgarni internetowej Edycji św. Pawła.

Klikając na poszczególny produkt możesz dokonać zakupów.

Kalendarz Dzięki Tobie

W księgarniach i sklepach z artykułami papierniczymi już są terminarze, agendy, kalendarze czy różnego rodzaju planery, które mają za zadanie pomóc w nadchodzącym roku zorganizować i wycisnąć jak najwięcej z nadchodzących dni Nowego Roku 2021.

Również i my mamy dla was propozycję. Nasz mały, pełen pięknych zdjęć i pozytywnych cytatów kalendarz na biurko DZIĘKI TOBIE.

Kalendarz DZIĘKI TOBIE będzie wspaniałym towarzyszem w pięknych, jak i w trudnych chwilach, zaplanowanych wezwań i produktywnej organizacji czasu.  Dobór cytatów na każdy miesiąc niesie w sobie ładunek zaufania i pozytywnego spojrzenia na siebie i otaczający świat.

Serdecznie zapraszamy na wędrówkę po dniach roku 2021 z naszym Kalendarzem DZIĘKI TOBIE. Siostry Apostolinki

 

Audiobook. Maryja wie lepiej.

Rozważania różańcowe dla każdej kobiety.

Która z nas w głębi serca nie stawia sobie pytań: Co jest moim pięknem? Czy potrafię kochać? Co czyni mnie szczęśliwą? Jaką kobietą pragnę się stawać? Szukamy odpowiedzi u naszych matek, przyjaciółek… A dlaczego z tymi najważniejszymi pytaniami nie pójść do Maryi, Matki Jezusa? Tak powstał pomysł na Różaniec tylko dla kobiet. Każda tajemnica życia Maryi to inna cecha kobiecości. Przyjrzymy się wspólnie, czego możemy się uczyć od Maryi, co możemy w sobie rozwijać, jakie Boże dary pielęgnować, nad czym czuwać. Siostra Anna Maria Pudełko proponuje wszystkim dziewczynom oraz dojrzałym kobietom rozważania poprzedzone fragmentem Pisma Świętego oraz modlitwę kolejnymi dziesiątkami czterech części różańcowych. W dołączonej książeczce znajdziecie skróty wszystkich rozważań, które wydobywają to, co najistotniejsze w kolejnych tajemnicach, w życiu Maryi i w naszej kobiecości.

Format zapisu: Audio.
Czas trwania: 2 godz. 33 min.
Lektor: s. Anna Maria Pudełko AP, Rafał Janus

Patronat medialny:

Stacja7

Kartki Boże Narodzenie

Nasza seria kartek okolicznościowych na Boże Narodzenie,

wykonanych z ozdobnego pergaminu oraz kartonu o pięknej fakturze.

Ręcznie przewiązane gustowną tasiemką. Każda kartka zawiera oryginalne życzenia świąteczne.

Różaniec dla dwojga

dwoje autorów, dwa teksty,

jedna książka, jedna cena!

Dwustronna książka pozwoli odkryć tajemnice Różańca w życiu każdej współczesnej kobiety i każdego współczesnego mężczyzny. Sprawi, że modlitwa będzie przyjemnością, a nie obowiązkiem. Teksty przygotowane osobno dla kobiet przez s. Annę Pudełko, osobno dla mężczyzn przez ks. Arkadiusza Paśnika, to nowość w podejściu do rozważań różańcowych.

Rozważania mają charakter duchowy, biblijny, ale o dużym rysie psychologicznym, w ujęciu współczesnym, zrozumiałym dla każdego. Wymagają sięgnięcia do własnej historii życia i, być może, poczynienia w nim większych zmian! Nie trzeba być specjalistą od duchowości, aby pod czułym okiem Maryi przejść razem z autorami niecodzienne rekolekcje różańcowe.

Pozycja nie tylko na październik. Aktualna cały rok, a nawet całe życie!

Znani i cenieni autorzy są gwarancją dobrych treści.

Oprawa broszurowa ze skrzydełkami.

www.edycja.pl

Kobieta w pełni szczęśliwa, w formie audiobooka!

Bestsellerowa książka Kobieta w pełni szczęśliwa, teraz także w formie wygodnego audiobooka!

Jak osiągnąć pełnię tego, co kobiece? Jak pogodzić wpisaną w kobiecą naturę delikatność z pewnością siebie? Jak znaleźć w życiu przestrzeń dla Boga, dla bliskich, a także dla siebie? Jak dziś być kobietą tak szczęśliwą jak Maryja? Razem z s. Anną Marią szukamy odpowiedzi u Maryi. Ona jest stuprocentową kobietą. Kiedy trzeba – kobieca i delikatna, kiedy trzeba – stanowcza i osiągająca cel. Spróbujmy pełniej zrozumieć same siebie i to, czego chcemy od życia.

Format zapisu: MP3.
Czas trwania: 1 godz. 48 min.
Lektor: s. Anna Maria Pudełko AP
www.edycja.pl
Kobieta w pełni szczęśliwa

Jak osiągnąć pełnię tego, co kobiece?

Jak pogodzić wpisaną w kobiecą naturę delikatność z pewnością siebie? Jak znaleźć w życiu przestrzeń dla Boga, dla bliskich, a także dla siebie? Jak dziś być kobietą tak szczęśliwą jak Maryja? Kobiety! Razem z s. Anną Marią szukamy odpowiedzi u Maryi. Ona jest stuprocentową kobietą. Kiedy trzeba – kobieca i delikatna, kiedy trzeba – stanowcza i osiągająca cel. Spróbujmy pełniej zrozumieć same siebie i to, czego chcemy od życia.

www.edycja.pl