Serdecznie zapraszamy do księgarni internetowej Edycji św. Pawła.

Klikając na poszczególny produkt możecie dokonać zakupów.

Kalendarz pełen UFNOŚCI

Listopad i piękna złota jesień zaczyna przypominać, że do Sylwestra i Nowego Roku tuż, tuż… W księgarniach i sklepach z artykułami papierniczymi zaczynają się pojawiać terminarze, agendy, kalendarze czy różnego rodzaju planery, które mają za zadanie pomóc w nadchodzącym czasie zorganizować i wycisnąć jak najwięcej z nadchodzących dni Nowego Roku 2019

Również i my mamy dla was propozycję. Nasz mały, pełen pięknych zdjęć i pozytywnych cytatów kalendarz na biurko UFNOŚĆ.

Kalendarz pełen Ufności będzie wspaniałym towarzyszem w pięknych, jak i w trudnych chwilach, zaplanowanych wezwań i produktywnej organizacji czasu. Dobór cytatów na każdy miesiąc niesie w sobie ładunek zaufania i pozytywnego spojrzenia na siebie i otaczający świat. Może także pomóc wciąż na nowo odczytywać pośród upływających dni pełną miłości obecność Tego, który nam ufa i Któremu warto ufać!

Serdecznie zapraszamy na wędrówkę po dniach roku 2019 z naszym Kalendarzem bogatym w UFNOŚĆ. Siostry Apostolinki

www.edycja.pl

Audiobook. Maryja wie lepiej.

Rozważania różańcowe dla każdej kobiety.

Która z nas w głębi serca nie stawia sobie pytań: Co jest moim pięknem? Czy potrafię kochać? Co czyni mnie szczęśliwą? Jaką kobietą pragnę się stawać? Szukamy odpowiedzi u naszych matek, przyjaciółek… A dlaczego z tymi najważniejszymi pytaniami nie pójść do Maryi, Matki Jezusa? Tak powstał pomysł na Różaniec tylko dla kobiet. Każda tajemnica życia Maryi to inna cecha kobiecości. Przyjrzymy się wspólnie, czego możemy się uczyć od Maryi, co możemy w sobie rozwijać, jakie Boże dary pielęgnować, nad czym czuwać. Siostra Anna Maria Pudełko proponuje wszystkim dziewczynom oraz dojrzałym kobietom rozważania poprzedzone fragmentem Pisma Świętego oraz modlitwę kolejnymi dziesiątkami czterech części różańcowych. W dołączonej książeczce znajdziecie skróty wszystkich rozważań, które wydobywają to, co najistotniejsze w kolejnych tajemnicach, w życiu Maryi i w naszej kobiecości.

Format zapisu: Audio.
Czas trwania: 2 godz. 33 min.
Lektor: s. Anna Maria Pudełko AP, Rafał Janus

Patronat medialny:

Stacja7

Kartki Boże Narodzenie

Nasza seria kartek okolicznościowych na Boże Narodzenie,

wykonanych z ozdobnego pergaminu oraz kartonu o pięknej fakturze.

Ręcznie przewiązane gustowną tasiemką. Każda kartka zawiera oryginalne życzenia świąteczne.

Różaniec dla dwojga

dwoje autorów, dwa teksty,

jedna książka, jedna cena!

Dwustronna książka pozwoli odkryć tajemnice Różańca w życiu każdej współczesnej kobiety i każdego współczesnego mężczyzny. Sprawi, że modlitwa będzie przyjemnością, a nie obowiązkiem. Teksty przygotowane osobno dla kobiet przez s. Annę Pudełko, osobno dla mężczyzn przez ks. Arkadiusza Paśnika, to nowość w podejściu do rozważań różańcowych.

Rozważania mają charakter duchowy, biblijny, ale o dużym rysie psychologicznym, w ujęciu współczesnym, zrozumiałym dla każdego. Wymagają sięgnięcia do własnej historii życia i, być może, poczynienia w nim większych zmian! Nie trzeba być specjalistą od duchowości, aby pod czułym okiem Maryi przejść razem z autorami niecodzienne rekolekcje różańcowe.

Pozycja nie tylko na październik. Aktualna cały rok, a nawet całe życie!

Znani i cenieni autorzy są gwarancją dobrych treści.

Oprawa broszurowa ze skrzydełkami.

www.edycja.pl

Kobieta w pełni szczęśliwa, w formie audiobooka!

Bestsellerowa książka Kobieta w pełni szczęśliwa, teraz także w formie wygodnego audiobooka!

Jak osiągnąć pełnię tego, co kobiece? Jak pogodzić wpisaną w kobiecą naturę delikatność z pewnością siebie? Jak znaleźć w życiu przestrzeń dla Boga, dla bliskich, a także dla siebie? Jak dziś być kobietą tak szczęśliwą jak Maryja? Razem z s. Anną Marią szukamy odpowiedzi u Maryi. Ona jest stuprocentową kobietą. Kiedy trzeba – kobieca i delikatna, kiedy trzeba – stanowcza i osiągająca cel. Spróbujmy pełniej zrozumieć same siebie i to, czego chcemy od życia.

Format zapisu: MP3.
Czas trwania: 1 godz. 48 min.
Lektor: s. Anna Maria Pudełko AP
www.edycja.pl
Kobieta w pełni szczęśliwa

Jak osiągnąć pełnię tego, co kobiece?

Jak pogodzić wpisaną w kobiecą naturę delikatność z pewnością siebie? Jak znaleźć w życiu przestrzeń dla Boga, dla bliskich, a także dla siebie? Jak dziś być kobietą tak szczęśliwą jak Maryja? Kobiety! Razem z s. Anną Marią szukamy odpowiedzi u Maryi. Ona jest stuprocentową kobietą. Kiedy trzeba – kobieca i delikatna, kiedy trzeba – stanowcza i osiągająca cel. Spróbujmy pełniej zrozumieć same siebie i to, czego chcemy od życia.

www.edycja.pl
Zróbcie wszystko...
Młodość to czas wielu ważnych odkryć: zainteresowań, zdolności, talentów, marzeń, pragnień, przyjaźni, miłości… Młodość to czas odkrywania bezcennego daru, jakim jest samo życie, z którego możesz uczynić wspaniały dar! Twoimi przewodnikami w odkrywaniu tajemnicy życia, jego radości, sensu, wartości i piękna, są Maryja i Jezus.
Kartki z Franciszkiem

Paczka pakowana po 120 sztuk (12 rodzajów po 10 sztuk).

Kartki sprzedawane są w całych paczkach – wprowadzając ilość zamawianych paczek prosimy w miejscu “Ilość” wpisać interesującą ilośc paczek tj. dla jednej paczki 1, dla dwóch, 2 itd.

Kartki "Życie"

Zestaw zawiera 120 sztuk kartek z serii “Życie”, a dokładnie 12 wzorów po 10 sztuk. (nie można wybrać pojedynczego wzoru)
Kartki sprzedawane wyłącznie w opakowaniach zbiorczych po 120 sztuk.
Uwaga!!! Składając zamówienie należy podać ilość 120 szt, 240 szt, 360 szt…
Podana cena dotyczy 1 kartki.

Wielkanoc
Wielkanoc to najważniejsze niezwykle radosne święto Kościoła. Dzielmy się tą radością z naszymi najbliższymi składając im życzenia wesołego Alleluja. Piękną tradycją jest wysyłanie kartek z życzeniami.