Nasza propozycja karnetów wielkanocnych

Nawet najpiękniej napisane e-mail, SMS czy MMS nie zastąpią tradycyjnej – papierowej kartki świątecznej. Stanowi ona miły gest i dowód na to, że zadaliśmy sobie o wiele więcej trudu niż w przypadku przekazywania życzeń drogą elektroniczną. Przed nami Wielkanoc. To dobra okazja, by wysłać bliskim i przyjaciołom okolicznościową kartkę z życzeniami. Z pewnością sprawi im ona radość.

Każda kartka z serii „Zmartwychwstały” zawiera oryginalne życzenia świąteczne. Autorem grafiki jest brazylijski artysta sakralny, zmarły w 2016 r. Claudio Pastro, w którego sztuce, pełnej kolorów, odnaleźć można wpływy bizantyjskie i wschodnie.

Karnet 1
Tekst wewnątrz:

Chrystus jest Drogą, która wiodła przez krzyż, abyśmy otrzymali życie. Chrystus jest Prawdą, która mówi, że bez poranka Zmartwychwstania nasza radość nigdy nie będzie pełna. Chrystus jest Życiem w świetle miłości Bożej, którego dziś życzymy sobie wzajemnie w wielkiej obfitości!”

Zapraszamy na zakupy

Karnet 2

Tekst wewnątrz:

“Nowej, odrodzonej i jeszcze bardziej zażyłej relacji ze Zmartwychwstałym Panem. On jest żywy i żyjący! „Wczoraj” zostało w grobie. „Dziś” otwiera nową szansę i niesie nową nadzieję. Nieustającego i pełnego pokoju „dziś” z Tym, który zna każdego po imieniu.”

Zapraszamy na zakupy

Karnet 3

Tekst wewnątrz:

“Nadszedł czas radości, w którym Życie zwyciężyło śmierć, Łaska pokonała grzech, a Miłość okazała się silniejsza od nienawiści. Nadszedł czas zwycięstwa, kiedy znów możemy wzrastać w naszej codziennej świętości, podążając za światłem poranka Zmartwychwstania”.

Zapraszamy na zakupy

Karnet 4

Tekst wewnątrz:

“Pobiegnijmy dziś do grobu Jezusa, jak biegli Piotr i Jan, z tym wszystkim, co jest w nas. Z duszą na ramieniu, z sercem pełnym wątpliwości, z nadzieją ledwo żywą… Wróćmy z wiarą mocniejszą niż śmierć, miłością, która się mnoży i uczy dzielić. I z pełnią życia w radości paschalnej!”

Zapraszamy na zakupy

Karnet 5

Tekst wewnątrz:

“Anioł, który stoi u wejścia do pustego grobu, wzywa nas, abyśmy porzucili lęk i przygnębienie, bo Pan rzeczywiście zmartwychwstał. Zawierzmy więc swe kruche istnienie Zmartwychwstałemu Chrystusowi, oddajmy się Jego miłości i miłosierdziu, pozwólmy Mu przemieniać naszą codzienność w prawdziwą, niegasnącą radość.”

Zapraszamy na zakupy

Karnet 6

Tekst wewnątrz:

“Jezus zaprasza nas na ucztę Miłości. Karmi nas oddanym dla naszego zbawienia Ciałem i poi Krwią przelaną, abyśmy mieli życie w pełni. Niech te wszystkie codzienne i odświętne spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem nadają naszemu życiu sens i blask świętości. Oby w naszych sercach każdego dnia mogła zagościć prawdziwa Wielkanoc!”

Zapraszamy na zakupy