Witajcie serdecznie na naszej nowej stronie. Co możecie na niej znaleźć?

apW zakładce APOSTOLINKI dowiecie się kim jesteśmy, co robimy, co jest dla nas ważne i czemu oraz komu poświęcamy nasze życie. W zakładce DZIEJE SIĘ opowiemy Wam więcej o naszej codzienności, o działalności apostolskiej, o spotkaniach a naszym domu, o ważnych dla nas wydarzeniach.

Zakładka RADOŚĆ GŁOSZENIA będzie opowieścią o tym, jakie treści i w jaki sposób przekazujemy osobom, z którymi spotykamy się podczas naszych wyjazdów, w miejscach gdzie nas zapraszacie.

PUDEŁKO ANI to zebrane w jednym miejscu konferencje i rozważania s. Anny Marii Pudełko.

CHWILE ZADUMY to proste propozycje refleksji nad własnym życiem, jego pięknem i sensem oraz nad darem powołania, które każdy z nas otrzymał od Boga.

W zakładce CZAS DLA BOGA znajdziecie różne propozycje schematów modlitw czy adoracji, które możecie wykorzystać w Waszej osobistej modlitwie, albo dla Waszej grupy czy wspólnoty.

Jeśli chcecie poprosić nas o modlitwę lub o coś zapytać czy po prostu napisać kilka słów, w zakładce BĄDŹ W ZASIĘGU znajdziecie wszelkie potrzebne informacje.

Nasze działanie to nie tylko osobiste spotkania z Wami, to także treści przekazywane przez obraz i słowo drukowane. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co wydajemy zapraszamy do zakładki NASZE PROPOZYCJE WYDAWNICZE.

Życzmy Wam i sobie, aby nasza strona była kolejną przestrzenią dobra i wartościowych spotkań pomiędzy nami i zapraszamy do współpracy w jej tworzeniu!

Siostry Apostolinki